Mūsų grožio salone dirba patyrę meistrai, kurių darbas yra ir jų aistra.

Siekdami, kad jų darbo rezultatai kuo geriau patenkintų klienčių lūkesčius, juos nuolat tobulina kirpimo technikų seminaruose bei gilina koloristikos žinias ir seka pasaulines grožio tendencijas. Mūsų tikslas – paversti jūsų viziją tikrove!

Natalija Nova

SUSIPAŽINKITE SU
MŪSŲ KOMANDA

Natalija
Natalija
Vyr. plaukų stilistė-koloristė

Esu Natalija Nova, šio nuostabaus salono vadovė, bei meistrė – koloristė. Kviečiu apsilankyti mūsų salone, vietoje, kurioje gyvename vardan jūsų svajonių plaukų, nes nebereikalo ir pasivadinome HAIR CONCEPT. Mūsų tikslas pasitikti Jus, išgirsti norus ir pasitelkus visas žinias tai įgyvendinti mažiausiai pažeidžiant Jūsų turtą – plaukus. Tikiu, kad viską, ką išmokau ir sužinojau perteikiau kiekvienam meistrui. Visų darbuotojų svarbiausia užduotis, kad kiekvienas studijos svečias gautų svajonių dažymą, kirpimą bei kitas profesionalias paslaugas.

Šarūnė
Šarūnė
Plaukų meistrė-koloristė

„Savo kūrybą ir meistriškumą atradau per spalvas ir pažinusi koloristiką, o profesionalūs plaukų priauginimo igūdžiai kasdieną džiugina mano klientes. Nuolat tobulinu savo įgytą patirtį ir domiuosiu naujausiomis grožio sričių tendencijomis“. ⠀ Jei turite klausimų ar pageidavimų savo plaukams – kreipkitės, ši mūsų išvaizdos specialistė atsakys į jums rūpimus klausimus ir sužavės savo grožio magija!

Žaneta
Žaneta
Stilistė/Koloristė

Esu mylintis savo profesiją žmogus, atsakingai žiūriu į paslaugų atlikimo kokybę. Didelė dalis puikaus rezultato yra išsami konsultacija prieš pirmąjį vizitą. Pagrindinis mano tikslas sveiki plaukai ir rezultatas, atitinkantis Jūsų lūkesčius

 
Rima
Rima
Makiažas, šukuosenos, mokymai

„Šukuosenos formavimas yra magiškas procesas, kurio rezultatas yra šedevras. Šukuosenos yra mano aistra ir įkvėpimas. Būti mokytoju yra mano pašaukimas ir mėgstamiausias darbas. Aš atsiduodu 100%. Aš mokinu ne tik tobulėti ir kurti, bet ir teisingai save pateikti, mokėti bendrauti su klientais, būti meistru ir šiek tiek psichologu. Todėl studentai labai vertina mano programą, po kurios palieka daug teigiamų atsiliepimų. Tai mane motyvuoja tobulėti dar labiau“. R.B.

Aurelija
Aurelija
Plaukų meistrė-koloristė

Mano darbas - mano hobis! Myliu tai ką darau, visada stengiuosi atlikti darbą maximaliai gerai, geriausias atlygis už atliktą darbą – kliento šypsena.

Vitalija
Vitalija
Plaukų stilistė

Esu plaukų stilistė turinti 6 metų patirtį užsienyje. Labai myliu savo darbą ir niekada nenustoju mokytis ir tobulėti. Specializuojuosi plaukų dažymo ir kirpimo srityse. Mano tikslas – išpildyti visus savo klientės norus ir išlydėti ją su šypsena veide. Neseniai grįžusi į Lietuvą noriu Anglijoje ir Maltoje įgytas savo žinias pritaikyti dirbdama su savo naujomis klientėmis. Labai laukiu kiekvieno naujo susitikimo

Evelina
Evelina
Manikiūro meistrė

Esu diplomuota manikiūro meistrė. Atlieku modeliuotą gelinį lakavimą, kuriuo galėsite džiaugtis iki 4 savaičių. Tai ne tik mano darbas, kurį atlieku kruopščiai, bet tuo pačiu ir hobis, kuris sukelia tik teigiamas emocijas. Kviečiu visas pasigrąžinti ir palepinti savo rankytes. Juk manikiūras – gražiausias moters aksesuaras.

Marina
Marina
Vizažistė-šukuosenų meistrė

Esu vizažistė-šukuosenų meistrė, niekada nenustoju tobūlėti, dirbu su žymiais fotografais, kuriant žurnalų viršelius. Prisidedu kuriant įvaizdines fotosesijas bei įvaizdžius įvairiuose televizijos projektuose. Šalia pramoginių įvaizdžių mėgstu dirbti su klientėmis, nuotakomis, dieniniais makiažais. Esu linksma, draugiška ir net labai ankstyvą rytą priimu klientus su šypsena bei kvapnia kava.

Olga
Olga
Vyr. stilistė-koloristė

Nors ir turiu daugiau nei 20 metų patirties grožio industrijoje, bet nenustoju tobulėti ir gilinti savo žinias. Nebijau jokių iššūkių ir pačių sudėtingiausių darbų. Taip pat esu dipluomota Schwarzkopf Professional technologė Lietuvoje